Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pár větiček o každém z naší třídy...

Míša Betlachová
Míša je hezká, dlouhovlasá blondýnka s modrýma očima. Velice ráda a dobře cvičí aerobik. Vyhrála už několik soutěží jako například na mistrovství ČR.
A moc dobře jí to jde i ve škole. Je prostě nadaná na všechno...:o))

Míra Dlouhý
Ve škole není sice tak dobrý jako Míša, ale je s ním vždy sranda. Nikdy nezkazí žádnou legraci a všichni ho berou jako super kamaráda.

Kikina Dokulilová
Tak tahle malá, ukecaná holčina je úplný umělec. Moc dobře kreslí a maluje, hraje na flétnu, na klavír,....Ve škole jí to jde taky hodně dobře. Prostě Malá, ale šikovná :D

Milan Dvořák
Moc nemluví, ale když už promluví tak to slyší všichni :D. Rád se sází s učiteli a většinou mu to nevyjde...jako třeba s panem učitelem Strejčkem.

Vlasta Gabriel
S Vlastou je pořád sranda. Nedávno začal hrát florbal..nebo spíš chytat v brance. A všichni mu fandíme. Loni byli kluci na turnaji a díky Vlastovi bylï 1.!!!!

Sanďa Hanychová
Je velice dobrá ve škole a společně s Kubou Kašíkem je ve školním parlamentu. Tancuje, zpívá a pořád se směje...nikdy s ní není nuda..:)

Gabča Harvánková
Gabča se věnuje hip hopu .. Je v něm moc dobrá.
Je docela malá, ale správná. Prostě super holka.

Káťa Hrdinová
Káťa se už asi 4 rokem věnuje florbalu. Ve škole jí to docela jde a podle svých nejlepších kamarádek je veselá, milá a vtipná.

Mája Jacková
Mája k nám do třídy přišla teprve minulý rok v pololetí. Odešla ze své třídy ještě s Luckou H., ale ta chodí do 8.C. S Majčou je pořád sranda, i když ona o tom třeba ani neví..:D

Terka Janovská
Terka chodí s Gabčou do baletu a je v něm také hodně dobrá. Má plno kamarádek a ve škole jí to jde moc dobře. A zvlášť v angličtině :o)..

Kuba Kašík
Je v žákovském parlamentu. Moc nemluví a cvičí JUDO. Několikrát nám ukazoval co se naučil. Všem se nám to moc líbilo. Kuba je prostě velký bojovník. :oD

Radek Kondrát
Je to hodně tichý žák. Skoro vůbec nemluví, jenom když ho některý z učitelů vyvolá. Sedí s Mírou v lavici. Je to kluk, kterého není moc slyšet.

Aneta Kubátová
Tahle holčina k nám přišla letos.:) Takže uvidíme co se z ní vyklube :)) Na první pohled je to milá holka.:)

Zuzka Kvapilová
To je pěkně ulítlá holka! Směje se, i když neví čemu. Je moc dobrá v němčině, ale i v ostatních předmětech. Prostě kamarádka do deště. :o))

Pája Luncar
Pája je budoucí vynálezce. V hodinách si tajně vyrábí malá letadýlka, "flusačky" :D a třeba i katapult z pravítka. Hodně pěkně maluje a vyhrál i několik školních soutěží. Sranda s ním je taky pořád :)

Lukin Merunka :D
Lukáš je tak trochu trdlo. :D Zrovna nedávno si povídal přes naše kytky na parapetu s mimozemšťanama. :D Chytl si list a začal si povídat: "Halóóó...?! Jste tam?? Tak něco povídejte, ne??" A u téhle činnosti vydržel skoro celou přestávku..no prostě správně ukecanej, ale i praštěnej kluk :D

Anička Ondráčková
Anča sedí v lavici s Gabčou, která si z ní pořád dělá srandu!! Jako třeba, že jí lepí cedulky na záda. :D Anička je tichá a ve škole je docela dobrá. Ale jinak dobrá holka :)

Barča Oulehlová
Barča je sportovní typ. Běhala závodně orientační běh, ve kterém už několikrát vyhrála. Teď se věnuje tancování. Díky její štíhlé postavě se za ní kdejaký kluk otočí. :D Supr holčina..:o))

Paťas Pečinka
Patrik je takový náš třídní "šprt"...ale v dobrém slova smyslu.:o) Je velice dobrý v učení a hraje volejbal. Jeden z kluků ve třídě, který nám zlepšuje celkový průměr známek..;o))

Hanča Plesselová
Hanka je moc dobrá v učení a zvlášť v hudební výchově. Protože už několik let hraje na kytaru. Několikrát nám už hrála a myslíme si, že z ní jednou bude slavná kytaristka. A abychom nezapomněli...hrozně hezky kreslí...:)

Alča Pohanková
Je mooc dobrá ve škole. Je tichá..o přestávkách, když všichni rychle běží doškolního bufetu, Alča sedí ve třídě a čte si knížky. Je to milá a hodná holka. :)

Tom Popela
...to je třídní hromotluk :D...ve škole mu to docela jde, ale sranda je s ním velká. No...co jiného říct než: supr kluk =o)

Nikis Rodywirjová
Niki je bavič třídy. Každou hodinu i přestávku si vymyslí nějakou vtipnou hlášku. :D Nikdy se s ní nikdo nenudí a je známá svýma dlouhýma tmavýma vlasama...:) je to úplně supr holčina

Ondra Rosecký
Ondra je hrozně srandovní. Jeho přezdívka je Rossy..tuhle přezdívku slyšíme poměrně často. Protože o přestávkách chodí po třídě a každému vymýšlí přezdívky. :D

Denča Sklářová
Tak to je supr holka. Její nej kamarádka je Majča a také s ní sedí v lavici. Denisa se vyznačuje tím, že do školy nosí voňavky a lesky na rty. Kluci se s tím potom navoní a namalují a dělají srandu. No Denča je nej holka..:)

Martin Skryja
Tak to je známý "sk8boy"...hrozně rád jezdí na skateboardu a myslíme, že je v tom i dost dobrej. Srandu nikdy nezkazí a ve škole je to jakž takž. :D

Hanča Štefanová
Good holka...přišla k nám teprve v 6.třídě. Ze začátku jsme jí moc nemuseli, ale když jsme jí líp poznali, zjistili jsme, že je to super holka. Sranda s ní je pořád a ona sama se taky pořád směje...:)

Arsen Tsubera
Arsen nebo taky "Ársíkola" je kluk, původem z Ukrajiny. Je to nejlepší kámoš Lukina a oba dva se vzájemně doplňují. Arsen je vtipnej, už jen když se na něj podíváte...:)))

Štěpán Zach
Jeden z tichých lidiček naší třídy. Závodně střílí z pistole a moc mu to jde. Je to kámoš všech a je s ním zábava...:)

Monča Zvěřinová
Poslední v abecedě je Monika. Dobrá holka, která se moc dobře učí. Všichni učitelé ji mají moc rádi a i všichni její spolužáci..no prostě dobrá holka..:)))